סדנאות פיתוח מנהלים

בסדנאות שלנו אנו דואגים לאיזון בין אתגרים הדומים לסיטואציה הארגונית לבין אתגרים חדשים המאפשרים התמודדות עם החדש והשונה, בדרך זו ניתנת הזדמנות לחשיבה מחודשת והתבוננות אישית וקבוצתית על מה שאנו עושים ובעיקר על האיך, איך אנו מתנהלים ביומיום ועד כמה אנו אכן אפקטיביים, האם אנו מצליחים למצות את יכולותינו כפרטים וכקבוצה.

צפו במגוון סדנאות מנהלים לפיתוח מיומנויות ניהול אפקטיבית יותר

 

התנסות וחוויה

במהלך הסדנאות השונות המשתתפים מתנסים במשימות מאתגרות מחשבתית הדורשות את הבנת המשימה, הגדרה משותפת של מטרה למשימה, תכנון, חלוקת תפקידים, ניהול זמן, תיעדוף בין משימות, וביצוע באופן מיטבי. המיוחד בפעילות זו שהמשתתף מקבל משוב אישי באופן מיידי ובלתי אמצעי ישירות מהמשימה, משוב אודות יכולותיו, כישוריו, נקודות החוזק שלו ונושאים לשיפור. גם ברמת הקבוצה מתקבל משוב מיידי לגבי נקודות החוזק והחולשה של הקבוצה. כלומר, הסדנה במתכונת זו מאפשרת לחשוף את הפוטנציאל האמיתי של הפרט והקבוצה, אשר בדרך כלל חלקו חבוי ולא נגלה לעין ובדרך זו לאפשר להם לצפות מעצמם ליותר.

בעיבוד המתקיים לאחר המשימה ע”י מנחים מקצועיים, פסיכולוגים / יועצים ארגוניים מתקיים דיון בנושאים שעלו מהמשימה בהתייחס לנושאי הסדנה. פעילות זו מאפשרת למידה אחרת מתוך ההתנסות, המנחים מסייעים לקבוצה להפוך למידה זו שהיא רגשית ובעלת עוצמה לתובנות שישפיעו בהמשך על תפיסותיהם ודרך פעולתם ביומיום הארגוני.

ניהול משאבים למנהלים במתכונת

ניהול משאבים היא אחת המשימות המרכזיות ביותר של המנהל, המנהל מחוייב לנהל בצורה נכונה את הצוות, את זמן העבודה ואת התקציב. אנו מציעים מגוון סדנאות שיעזרו לכם לנהל את הצוות בצורה טובה ויעילה יותר.

המיוחד בפעילות זו שהמשתתף מקבל משוב אישי באופן מיידי ובלתי אמצעי ישירות מהמשימה, משוב אודות יכולותיו, כישוריו, נקודות החוזק שלו ונושאים לשיפור. גם ברמת הקבוצה מתקבל משוב מיידי לגבי נקודות החוזק והחולשה של הקבוצה. כלומר, הסדנה במתכונת זו מאפשרת לחשוף את הפוטנציאל האמיתי של הפרט והקבוצה, אשר בדרך כלל חלקו חבוי ולא נגלה לעין ובדרך זו לאפשר להם לצפות מעצמם ליותר.
בעיבוד המתקיים לאחר המשימה ע”י מנחים מקצועיים, פסיכולוגים / יועצים ארגוניים מתקיים דיון בנושאים שעלו מהמשימה בהתייחס לנושאי הסדנה. פעילות זו מאפשרת למידה אחרת מתוך ההתנסות, המנחים מסייעים לקבוצה להפוך למידה זו שהיא רגשית ובעלת עוצמה לתובנות שישפיעו בהמשך על תפיסותיהם ודרך פעולתם ביומיום הארגוני

 

 סדנאות הפיתוח שלנו – על קצה המזלג:

גלריות אחרונות

שאלות נפוצות

כיצד מגבשים את התוכן שיועבר בסדנה?

תהליך גיבוש תוכן לסדנה נראה באופן כללי כך: תחילה מתקיימת היכרות עם הנציג מטעם הארגון המזמין, בשיחה זו מבררים את הצרכים של הקבוצה ומה מטרת הסדנה, על איזה צרכים הסדנה תתן מענה, נקבע נושא לסדנה מתוך רשימת הנושאים: • מיומנויות ניהול בסיסיות למנהלים בתחילת דרכם או מנהלי ביניים. • מנהיגות בניהול. • שיפור אפקטיביות עבודת הצוות. • חדשנות ויצירתיות - פיתוח מיומנויות חשיבה בקופסאות חדשות. • חיזוק המוטיבציה בקרב עובדים וצמצום שחיקה. • כלים להתמודדות עם לחצים בעבודה. לאחר שנבחר הנושא ואוכלוסיית היעד, נקבעות מטרות אופרטיביות, נבחרים הנושאים והיקפם, לו"ז ומסגרת – משך הסדנה יכול להיות יום או מספר שעות, לעיתים נדרשת מסגרת של מספר מפגשים. לאחר גיבוש התכנית מתקיימת שיחת תיאום ציפיות בין היועץ הארגוני לבין מנהל הצוות. לאחר הסדנה אנו מגישים דו"ח כתוב למזמין.

מי הצוות שמעביר את הסדנאות?

הצוות שלנו מורכב מיועצים ארגוניים ופסיכולוגים מנוסים.

מה משך הסדנאות המקובל?

ככלל אין משך קבוע, המשך תלוי בצרכים ובמטרות הסדנה, ברקע של הקבוצה ובמידת ההעמקה הנדרשת. אנו מקיימים סדנאות בנושאים השונים בין 3 שעות ועד סדרה של מפגשים.

למי מיועדות הסדנאות שלכם?

הסדנאות שלנו מותאמות לכול אוכלוסייה בהתאם לצרכיה, זה נכון להנהלה בכירה, מנהלי ביניים, עובדים, קציני צה"ל, צוות חינוכי.

איזה משחקים והפעלות אתם משלבים בסדנאות שלכם?

המשחקים וההפעלות שלנו מותאמים לנושאים שאנו רוצים לעסוק בהם ולאוכלוסייה. לרשותנו משחקים סופר אינטליגנטיים ובטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש כיום כמו מציאות רבודה ועד משחקים הכוללים פעילות בקורות וחבלים. מה שחשוב זה שההפעלות יהוו גירוי וטריגר לנושא הנדון, שיאפשרו העברת תכנים מורכבים בפשטות והנאה, שיתרמו לפיתוח חשיבה יצירתית, שיקדמו תקשורת בין אישית אפקטיבית, דינאמיקה קבוצתית, חשוב לנו שהמשחקים יעוררו תגובה רגשית וידמו מציאות מופשטת מחיי היומיום בארגון. לאפשר אימון בניהול והנהגה.

מה התרומה שלכם לארגונים או צוותים?

אנו מסייעים לארגון לזהות את היתרון היחסי שלו, להתמקד בו ולהיות יותר אפקטיבי. לשים על השולחן את הערכים של הארגון ולוודא כי פועלים על-פיהם ואם אינם רלוונטיים אז מחליפים אותם. לפרוץ את הגבולות שהצוות/ הארגון הגביל את עצמו בהם מבלי משים כדי להתאים את עצמו למציאות המשתנה והדינאמית. לעורר השראה והכרה ביכולות של הצוות ועוד.

מידע נוסף שיכול לעניין אתכם

5 פעילויות OTD שאתם יכולים לארגן בעצמכם

עוברים בין מוקשים משחק נהדר אשר מעלה את רמת התקשורת של הצוות שלכם לגבהים חדשים , ניתן למשחק  בכל גיל ומתאים לכל משרד. המשחק מחזק את הביטחון בין חברי הצוות, שובר את השגרה בכול ארגון ומעודד יצירת קשרים חדשים וטיפוח הקשרים הקיימים בין העובדים. מה צריך כדי לארגן את המשחק למעשה כל מה שאתם צריכים...

קרא בהרחבה

200 ביטויים שיעלו לעובדים חיוך על הפנים

המשפטים כתובים בלשון זכר אך מיועד לנשים וגברים כאחד בבוקר : בוקר טוב בוקר נפלא בוקר אור שיהיה לך יום נהדר מה נשמע? איך עבר עליך אתמול? מרגיש מוכן לעוד יום נפלא של עבודה? אתה משמש דוגמא לכולם כיף להתחיל יום עבודה כשאתה בצוות שלנו מה שלומך, מה שלום הילדים והמשפחה? איזה אנרגיות חיוביות יש...

קרא בהרחבה

משחקים מצחיקים להרמת מצב רוח במשרד

בעולם העסקים על זה כבר מזמן – הצחוק הוא המפתח להפחתת הלחץ, העלאת התפוקה ולשיפור היצירתיות של העובדים שלכם. שורה של מחקרים אשר התפרסמו לאחרונה בספר  The Levity Effect: Why it Pays to Lighten Up  מוכחים שקצת חוש הומור מספק את סביבת העבודה האולטימטיבית  ושצחוק מהווה חלק בלתי נפרד מכל הצלחה. הנה כמה אפשרויות שיגזלו...

קרא בהרחבה
קבלת
הצעת
מחיר
צור קשר

להצעת מחיר משתלמת
התקשרו: 0546545276
:או מלאו פרטים ואנו נחזור אליכם

captcha